sobota, 30 maj 2026 17:30
Diecezja radomska ma nowego kapłana
– Niech obrzęd ten napełni twoje serce nadzieją, a wówczas Bóg napełni ciebie swoją łaską – powiedział biskup Marek Solarczyk w czasie święceń kapłańskich, które odbyły się 30 maja w radomskiej katedrze. Przystąpił do nich diakon Szymon Maliborski z parafii pw. św. Mikołaja w Końskich.
Published in
DIECEZJA RADOMSKA