sobota, 30 maj 2026 17:30
Diecezja radomska ma nowego kapłana
– Niech obrzęd ten napełni twoje serce nadzieją, a wówczas Bóg napełni ciebie swoją łaską – powiedział biskup Marek Solarczyk w czasie święceń kapłańskich, które odbyły się 30 maja w radomskiej katedrze. Przystąpił do nich diakon Szymon Maliborski z parafii pw. św. Mikołaja w Końskich.
Published in
DIECEZJA RADOMSKA
NAJNOWSZE
1
Rozpoczynają się Koneckie Dni Kultury Chrześcij...
2
Szkoła w Poświętnem ma swój sztandar
3
Kopia Kwadrans dla Pasterza (12 czerwca 2026)
4
60 lat szkoły w Rudzie Wielkiej!
5
Warsztaty z dawnego ciesielstwa w Maleńcu
6
Z historią i archeologią w Muzeum Malczewskiego
7
Uważajmy na jeże!
8
„Bo tętni w nas dobro"