niedziela, 17 października 2021 17:03
Koła Gospodyń Wiejskich i sołtysi u Matki Miłosierdzia
Do skarżyskiej Ostrej Bramy pielgrzymowały Koła Gospodyń Wiejskich i Sołtysi. Mszy świętej i homilię wygłosił biskup-senior Henryk Tomasik. W barwnych, ludowych strojach przyjechali oddać się w opiekę Matce Bożej. Mówili, że są po to, by zaczerpnąć siły do dalszej działalności.
Published in
DIECEZJA RADOMSKA
poniedziałek, 09 sierpnia 2021 14:29
Przewodnik Duchowy dla pielgrzymów z Diecezji Radomskiej
Przewodnik duchowy przygotowano dla uczestników 43. Pieszej Pielgrzymki Diecezji Radomskiej na Jasną Górę.
Published in
DIECEZJA RADOMSKA
niedziela, 27 kwietnia 2014 09:27
Pielgrzymowali kolejarze
Published in
DIECEZJA RADOMSKA
NAJNOWSZE
1
Fundacja Kolbe organizuje Festyn Rodzinny
2
Piłkarze Ceramiki Opoczno zakończyli sezon
3
Umowy na wsparcie prac przy zabytkach
4
Bezpieczne wakacje przedszkolaków!
5
Rozpoczynają się Koneckie Dni Kultury Chrześcij...
6
Szkoła w Poświętnem ma swój sztandar
7
Kwadrans dla Pasterza (12 czerwca 2026)
8
60 lat szkoły w Rudzie Wielkiej!