środa, 08 czerwca 2022 16:24
Prokreacja w Budżecie Obywatelskim
- Wszystkiemu przyświeca jeden cel - wspieranie prokreacji wśród Radomian. Ponieważ bardzo dużo osób, par boryka się z problemem bezpłodności. To niestety znak czasów. Dlatego zgłosiliśmy do Budżetu Obywatelskiego taki projekt. Prosimy o oddawanie głosów na Projekt Kliniki Bat-Med nr 152 W Budżecie Obywatelskim na rok 2023 - mówi Monika Bator-Gregorczyk ginekolog, właścicielka Kliniki Bat-Med.
Published in
Rodzinka na Plus
NAJNOWSZE
1
Ostatni dzwonek w Kraśnicy
2
Diecezja radomska pomoże poszkodowanym w wyniku...
3
Kwadrans dla Pasterza (26 czerwca 2026)
4
Upały szkodzą uprawom
5
Radom oddał hołd bohaterom Czerwca '76
6
Diabetycy będą pielgrzymować
7
Kapsuła Czasu wmurowana w centrum Radomia!
8
Jubileusz Towarzystwa Przyjaciół Drzewicy