środa, 29 lipca 2020 11:58
Ogólnopolskie spotkanie Wesela wesel w ten weekend w Radomiu
Sierpień miesiącem abstynencji - w najbliższą sobotę, 1 sierpnia w Diecezjalnym Ośrodku Trzeźwości w Radomiu odbędzie się ogólnopolskie spotkanie rodzin, które zorganizowały swoje przyjęcia weselne bez alkoholu. Punktem kulminacyjnym wydarzenia ma być msza św. z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich.
Published in
DIECEZJA RADOMSKA
środa, 19 lutego 2020 16:28
Wesele wesel w Radomiu!
Wesele wesel odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia w Radomiu. Spotkają się wówczas małżeństwa z całej Polski, które swoje przejęcie weselne zorganizowali bez alkoholu. W wydarzeniu mogą wziąć udział także narzeczeni, którzy planują w taki sposób przeżyć tę uroczystość.
Published in
Rodzinka na Plus
NAJNOWSZE
1
Rusza remont urzędu w Żarnowie
2
Kwadrans dla Pasterza (3 czerwca 2026)
3
Boże Ciało - już jutro procesje z Eucharystią
4
Ulica Braci Kobylańskich jak nowa
5
Przed nami koncert uwielbienia w Drzewicy
6
48. Radomska Wiosna Literacka - zaczęło się w R...
7
Żłobek przy ulicy Piastowskiej w Radomiu oficja...
8
Papierośnica Hubala w opoczyńskim muzeum