środa, 25 września 2013 10:58
Drzewica: Debatowali o bezpieczeństwie
"Bezpieczeństwo - to nasza wspólna sprawa" - pod takim hasłem odbyła się debata społeczna w Drzewicy. Głównym jej organizatorem była opoczyńska policja.
Published in
RADOM
piątek, 20 września 2013 15:45
O bezpieczeństwie w Drzewicy
"Bezpieczeństwo - to nasza wspólna sprawa" - pod takim hasłem odbędzie się debata społeczna w Drzewicy. Wspólnie z miejscowym urzędem organizuje ją opoczyńska policja.
Published in
RADOM
NAJNOWSZE
1
Rusza remont urzędu w Żarnowie
2
Kwadrans dla Pasterza (3 czerwca 2026)
3
Boże Ciało - już jutro procesje z Eucharystią
4
Ulica Braci Kobylańskich jak nowa
5
Przed nami koncert uwielbienia w Drzewicy
6
48. Radomska Wiosna Literacka - zaczęło się w R...
7
Żłobek przy ulicy Piastowskiej w Radomiu oficja...
8
Papierośnica Hubala w opoczyńskim muzeum