wtorek, 27 kwietnia 2021 13:46
5 nowych autobusów będzie woziło pasażerów
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Radomiu podpisało umowę na 5 nowych autobusów niskoemisyjnych. Będą one jeździły na paliwie CNG.
Published in
Samorząd
NAJNOWSZE
1
Rusza remont urzędu w Żarnowie
2
Kwadrans dla Pasterza (3 czerwca 2026)
3
Boże Ciało - już jutro procesje z Eucharystią
4
Ulica Braci Kobylańskich jak nowa
5
Przed nami koncert uwielbienia w Drzewicy
6
48. Radomska Wiosna Literacka - zaczęło się w R...
7
Żłobek przy ulicy Piastowskiej w Radomiu oficja...
8
Papierośnica Hubala w opoczyńskim muzeum