czwartek, 13 listopada 2014 14:36
Udana zbiórka zużytych baterii i akumulatorów
Ponad 24 tony zużytych baterii i akumulatorów – tyle zebrały przedszkolaki i uczniowie z Mazowsza w ramach konkursu „Zbiórka zużytych baterii 2014”. Jego organizatorem był urząd marszałkowski województwa mazowieckiego. Najlepsi okazali się uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej w Pułtusku oraz przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 2 w Kozienicach. Dziś, w Kinie Praha w Warszawie, wszyscy laureaci otrzymali nagrody i wyróżnienia.
Published in
RADOM
poniedziałek, 10 listopada 2014 18:09
Zbierały baterie- będą nagrody
Dzieci z Mazowsza zebrały 24 tony zużytych baterii.
Published in
RADOM
NAJNOWSZE
1
Ostatni dzwonek w Kraśnicy
2
Diecezja radomska pomoże poszkodowanym w wyniku...
3
Kwadrans dla Pasterza (26 czerwca 2026)
4
Upały szkodzą uprawom
5
Radom oddał hołd bohaterom Czerwca '76
6
Diabetycy będą pielgrzymować
7
Kapsuła Czasu wmurowana w centrum Radomia!
8
Jubileusz Towarzystwa Przyjaciół Drzewicy