niedziela, 10 sierpnia 2014 20:57
Upał dokucza, ale idą do Matki niestrudzenie...
Ponad 100 km przeszli już pielgrzymi z Radomia. Dzisiaj (10 sierpnia) odwiedziliśmy na pątniczym szlaku grupy I i II kolumny Radomskiej Pielgrzymki na Jasną Górę. Rozmawialiśmy z pielgrzymami, spotkaliśmy grupę powołaniową z seminarium duchownego, a o tym, jak wygląda zdrowotna kondycja pątników w piątym dniu na szlaku, powiedziała nam kierowniczka Sanitariatu Pielgrzymki Lucyna Wiśniewska. Posłuchajcie!
Published in
Pielgrzymka radomska
NAJNOWSZE
1
Ostatni dzwonek w Kraśnicy
2
Diecezja radomska pomoże poszkodowanym w wyniku...
3
Kwadrans dla Pasterza (26 czerwca 2026)
4
Upały szkodzą uprawom
5
Radom oddał hołd bohaterom Czerwca '76
6
Diabetycy będą pielgrzymować
7
Kapsuła Czasu wmurowana w centrum Radomia!
8
Jubileusz Towarzystwa Przyjaciół Drzewicy