wtorek, 11 lipca 2017 07:00
W upał kawa na bok!
Zrezygnujmy z kawy i alkoholu na rzecz wody, pamiętajmy o odpowiednim ubiorze i ochronie przed słońcem, a na pewno bezpiecznie przetrwamy upały.
Published in
RADOM
wtorek, 16 sierpnia 2016 18:14
Czy opalanie jest zdrowe?
Nie przesadzajmy z opalaniem - mówi kosmetolog Edyta Kluś. Długie wystawianie ciała na działalność promieni słonecznych może być szkodliwe dla naszego zdrowia. Opalając się, powinniśmy pamiętać o stosowaniu kremów ochronnych. Szczególną ostrożność powinniśmy zachować opalając się w krajach południowej Europy, gdzie słońce jest mocniejsze niż w Polsce i do którego nasza skóra nie jest przyzwyczajona.
Published in
RADOM
NAJNOWSZE
1
Diabetycy będą pielgrzymować
2
Kapsuła Czasu wmurowana w centrum Radomia!
3
Jubileusz Towarzystwa Przyjaciół Drzewicy
4
Mieszkaniec Gowarczowa walczy z czerniakiem
5
Święta Rita mówi nam, że świętość jest możliwa ...
6
Summer Job po raz czwarty
7
Podpisanie umowy na dostawę karabinków MSBS GRO...
8
Wystawa „Polski protest 1976” w Radomiu