Opoczno
Butelką zaatakował ratowniczkę
środa, 20 listopada 2019 15:26 / Autor: Marcin Prejs
Fot. Szpital Powiatowy w Opocznie

Marcin Prejs
Pijany pacjent zaatakował ratowniczkę medyczną w opoczyńskim szpitalu.
Mężczyzna karetką przywieziony został na SOR. Tam rzucił się na ratowniczkę. – Pacjent podczas udzielania mu pomocy wyciągnął z plecaka butelkę po piwie, zaatakował ratowniczkę, wcześniej jej ubliżając – mówi Edyta Wcisło, dyrektor szpitala w Opocznie.
Dzięki szybkiej reakcji personelu oraz policji udało się napastnika obezwładnić. Jak się okazało mężczyzna był kompletnie pijany. Miał w organizmie 4,8 promila alkoholu. Po zdarzeniu z SOR-u trafił on w ręce policji. Ratowniczce całe szczęście nic się nie stało.
CZYTAJ DALEJ
60 lat szkoły w Rudzie Wielkiej!
12 czerwca 2026, 13:55
Pamiątkowa tablica w Poświętnem
10 czerwca 2026, 17:51
Podkasana muza po raz ósmy
10 czerwca 2026, 17:40
Dzień Puszczy Kozienickiej
09 czerwca 2026, 11:15
Otwarcie boiska i turniej
08 czerwca 2026, 17:39
Rusza remont urzędu w Żarnowie
03 czerwca 2026, 18:06
Ulica Braci Kobylańskich jak nowa
02 czerwca 2026, 17:55
Papierośnica Hubala w opoczyńskim muzeum
01 czerwca 2026, 17:27
Trwa rekrutacja do koneckich szkół ponadpodstawowych
29 maj 2026, 18:01
Święto strażaków w Końskich
29 maj 2026, 15:52
Moc atrakcji na Dzień Dziecka
28 maj 2026, 15:57
Ekologiczna akcja w Opocznie
28 maj 2026, 17:37
NAJNOWSZE
1
Bezpieczne wakacje przedszkolaków!
2
Rozpoczynają się Koneckie Dni Kultury Chrześcij...
3
Szkoła w Poświętnem ma swój sztandar
4
Kwadrans dla Pasterza (12 czerwca 2026)
5
60 lat szkoły w Rudzie Wielkiej!
6
Warsztaty z dawnego ciesielstwa w Maleńcu
7
Z historią i archeologią w Muzeum Malczewskiego
8
Uważajmy na jeże!

