Opoczno
Mniej za bilety MPK zapłacą opocznianie
piątek, 29 listopada 2019 15:42 / Autor: Marcin Prejs

Marcin Prejs
Opoczyńscy radni zadecydowali o przyjęciu nowych stawek opłat za przejazd autobusami MPK na terenie gminy Opoczno.
W czerwcu samorząd gminy Opoczno wprowadził przejazdy za 1 zł na przystanek Opoczno Południe. Teraz obniżka cen biletów w autobusach MPK ma dotyczyć wszystkich kursów w obrębie gminy Opoczno. – Na terenie gminy Opoczno będziemy mogli podróżować jedynie za złotówkę – mówi Tomasz Łuczkowski, zastępca burmistrza Opoczna.
Niższe stawki za przejazd autobusami MPK na terenie gminy Opoczno zaczną obowiązywać po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego.
CZYTAJ DALEJ
Szkoła w Poświętnem ma swój sztandar
12 czerwca 2026, 17:28
60 lat szkoły w Rudzie Wielkiej!
12 czerwca 2026, 13:55
Pamiątkowa tablica w Poświętnem
10 czerwca 2026, 17:51
Podkasana muza po raz ósmy
10 czerwca 2026, 17:40
Otwarcie boiska i turniej
08 czerwca 2026, 17:39
Rusza remont urzędu w Żarnowie
03 czerwca 2026, 18:06
Ulica Braci Kobylańskich jak nowa
02 czerwca 2026, 17:55
Papierośnica Hubala w opoczyńskim muzeum
01 czerwca 2026, 17:27
Trwa rekrutacja do koneckich szkół ponadpodstawowych
29 maj 2026, 18:01
Święto strażaków w Końskich
29 maj 2026, 15:52
Moc atrakcji na Dzień Dziecka
28 maj 2026, 15:57
Ekologiczna akcja w Opocznie
28 maj 2026, 17:37
NAJNOWSZE
1
Rozpoczynają się Koneckie Dni Kultury Chrześcij...
2
Szkoła w Poświętnem ma swój sztandar
3
Kopia Kwadrans dla Pasterza (12 czerwca 2026)
4
60 lat szkoły w Rudzie Wielkiej!
5
Warsztaty z dawnego ciesielstwa w Maleńcu
6
Z historią i archeologią w Muzeum Malczewskiego
7
Uważajmy na jeże!
8
„Bo tętni w nas dobro"

