SPORT
Sukces drzewickich kajakarzy
poniedziałek, 29 lipca 2019 09:07 / Autor: Radosław Mizera

Radosław Mizera
Dwa złote medale zdobyli kajakarze LKK Drzewica w czasie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Impreza odbyła się na torze regatowym w Drzewicy.
Złoty medal wywalczył Maciej Bartos. Zawodnik wystąpił w kategorii kanadyjek. Zawodnik triumfował także w kanadyjkach dwójkach płynąc razem z Aleksandrem Kopczyńskim. Ten drugi zawodnik zdobył również srebro w kajakach jedynkach. Brązowy medal w kanadyjkach dwójkach zdobyli też Bartłomiej Reguła i Mateusz Kwaśniak.
CZYTAJ DALEJ
Czarni Radom z nowym sponsorem tytularnym
12 maj 2026, 13:16
ELMAS-KPS APR Radom w Superlidze
23 kwietnia 2026, 16:54
Mecz o awans do Superligi
18 kwietnia 2026, 12:45
Pobiegną z Wandą Panfil
09 marca 2026, 17:50
Niepewna przyszłość klubu Moya Radomka Radom?
23 stycznia 2026, 09:58
Radomiak spróbuje pokonać Lechię Gdańsk
03 listopada 2025, 11:13
Radomka liderem Tauron Ligi
28 października 2025, 07:58
Remis Radomiaka
28 października 2025, 07:00
Sukces opocznian w katowickim Spodku
10 października 2025, 17:38
Korona Ziemi przed nimi
04 września 2025, 11:15
Ograli wicemistrzów Polski
04 sierpnia 2025, 07:39
Demolka w Radomiu
21 lipca 2025, 08:50
NAJNOWSZE
1
Ostatni dzwonek w Kraśnicy
2
Diecezja radomska pomoże poszkodowanym w wyniku...
3
Kwadrans dla Pasterza (26 czerwca 2026)
4
Upały szkodzą uprawom
5
Radom oddał hołd bohaterom Czerwca '76
6
Diabetycy będą pielgrzymować
7
Kapsuła Czasu wmurowana w centrum Radomia!
8
Jubileusz Towarzystwa Przyjaciół Drzewicy




