Patron dnia: św. Bernardyn ze Sieny, prezbiter
Dziś jest: Poniedziałek, 20 maja 2024

Ostatnie miejsce w Krośnie

niedziela, 20 października 2019 11:50 / Autor: Jakub Szczechowski
Jakub Szczechowski

Cerrad Enea Czarni Radom zajęli ostatecznie czwarte miejsce w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosno.

W meczu o III miejsce przegrali z MKS-em Będzin 1:3. Pierwszy set należał do będzinian. Druga odsłona pojedynku była już wyrównana ze wskazaniem na Czarnych. Kolejne sety to już popis rywali radomskiej drużyny. W trzecim secie wygrali aż 11 punktami. Najlepiej z radomskiej ekipy zaprezentował się Alen Pajenka.

Cały turniej wygrała Asseco Resovia Rzeszów. Rzeszowianie pokonali po po tie-breaku GKS Katowice.

Cerrad Enea Czarnych Radom w sobotę inaugurują sezon w PlusLidze. Zmierzą się na wyjeździe z Indykpol AZS-em Olsztyn.

Cerrad Enea Czarni Radom – MKS Będzin 1:3 (22:25, 27:25, 14:25, 20:25)

MVP: Alen Pajenk (Cerrad Enea Czarni Radom) oraz Konrad Buczek (MKS Będzin)

Cerrad Enea Czarni Radom: Pajenk, Ostrowski, Kędzierski, Sket, Protopsaltis, Filip, Ruciak (libero) oraz Grzechnik, Vincić, Firszt, Włodarczyk, Butryn, Masłowski (libero)

MKS Będzin: Buczek, Ratajczak, Sobański, Faryna, Schmidt, Sossenheimer, Potera (libero) oraz Superlak, Fornal, Macheta (libero)