Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna Różańcowa
Dziś jest: Poniedziałek, 07 października 2024

Siatkówka

Wygrana Radomki

poniedziałek, 07 października 2024 10:02 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Podopieczne Jakuba Głuszaka wygrały z LOTTO Chemikiem Police 3:1. To aktualny mistrz Polski.

W pierwszej kolejce Moya Radomka Radom poniosła porażkę 2:3 z KS-em DevelopRes Rzeszów. Jednak radomskie siatkarki wysoko zawiesiły poprzeczkę przeciwnikowi z Podkarpacia. To napawało optymizmem w meczu z drużyną z Polic. I tak też się stało. Moya wygrała dwa pierwsze sety do 15 i 26, by przegrać trzecią odsłonę do 27. Czwarty set Radomka wygrała do 20. MVP spotkania została Maria Yordanova. W następnej kolejce radomianki zagrają z Pałacem Bydgoszcz.

Lotto Chemik Police - MOYA Radomka Radom 1:3 (15:25, 26:28, 29:27, 20:25)

Chemik: Diana Dąbrowska, Grajber-Nowakowska, Fiedorowicz, Pierzchała, Ociepa, Nowak (libero) oraz Baić, Kwiatkowska, Łochmańczuk

Radomka: Mayer, Jordanowa, Dagmara Dąbrowska, Witkowska, Stijepić, Piotrowska, Śliwa (libero) oraz Stachowicz.