Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Małgorzata Maria Alacoque, dziewica
Radio Plus Radom /RADOM/Trzech kandydatów na wicedyrektora

Wiadomości z Radomia.

Trzech kandydatów na wicedyrektora

25 wrzesień 2013 / Tekst

W środę 25 września zbiera się komisja konkursowa, która otworzy koperty z ofertami złożonymi przez kandydatów na stanowisko zastępcy dyrektora ds. medycznych Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.

Wpłynęły trzy oferty - informuje przewodnicząca komisji, wiceprezydent miasta Anna Kwiecień. - Nie będę ujawniać danych osobowych kandydatów, którzy ubiegają sie o to, aby przystąpić do tego konkursu, dlatego że jesteśmy jeszcze przed otwarciem formalnym tych kopert - mówi Radiu Plus Radom wiceprezydent Kwiecień. - W środę będzie otwarcie kopert, przejrzenie dokumentów, czy od strony formalnej wszystkie dokumenty są prawidłowe, no i wtedy komisja wyznaczy kolejny termin, na który zaprosimy osoby dopuszczone do przesłuchania - dodaje Anna Kwiecień. Komisja konkursowa ma 60 dni na wyłonienie osoby, która wygra konkurs.
Przypomnijmy, władze miasta ogłosiły konkurs, gdy wiosną tego roku związki zawodowe zażądały odwołania obecnego wicedyrektora Tadeusza Kalbarczyka, który od niemal siedmiu lat pełni obowiązki wicedyrektora medycznego. Zdaniem związkowców natomiast w ciągu trzech miesięcy od rezygnacji poprzedniego wicedyrektora, organ założycielski powinien ogłosić konkurs.

ARTYSTA TYGODNIA

Znów jesteś ze mną

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY