Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: 26 marca - św. Dobry Łotr (Dyzma)

Wiadomości z Radomia

Od 15 kwietnia znów będzie można zgłaszać wnioski do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego. Radni przyjęli uchwałę określającą szczegółowe wymagania, jakie powinny spełniać projekty. W uchwale zostały uwzględnione wszystkie uwagi zgłoszone wcześniej przez Regionalną Izbę Obrachunkową.

Dwa samochody osobowe zderzyły się dziś po godz. 11 na skrzyżowaniu ul. Kieleckiej i Głównej w Radomiu. Nie ma rannych.

Od kwietnia Pododdział Terapii Uzależnienia od Środków Psychoaktywnych mieszczący się w Szpitalu Psychiatrycznym w Krychnowicach zostanie zamknięty. Mazowiecki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia nie przedłużył kontraktu ze szpitalem.

Zostań policjantem!

26 marzec 2019

Trwa nabór do służby w Policji. Najbliższe przyjęcia zaplanowane są na 21 maja.

Wnioski należy składać do końca marca.

Królowała zupa!

26 marzec 2019

Od tradycyjnego krupniku i zalewajki, przez zupę z selera naciowego po  a'la żółwiową, słowem - do wyboru, do koloru. W Zespole Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich odbył się Festiwal Zupy - sztandarowa impreza szkoły.

Radomscy policjanci zabezpieczyli w jednym z domów plantację marihuany. Zatrzymali 3 mężczyzn.

Magdalena Dygała, nauczycielka IX LO im. J. Słowackiego w Radomiu znalazła się w finale konkursu Global Teacher Prize, nazywanego nauczycielskim Noblem.

Władze miasta uważają, że trzeba podpisać nowy aneks, wicewojewoda Standowicz proponuje podpisanie starego aneksu choćby jutro. Jedno jest pewne - aleja Wojska Polskiego musi zostać oddana w przyszłym roku.

Sąd Rejonowy w Radomiu uznał byłego wiceprezydenta Radomia Igora M. winnym zarzucanych mu czynów. Przez 6 lat nie będzie mógł zajmować kierowniczych stanowisk w jednostkachm, dysponujących środkami publicznymi. Sąd zawiesił też warunkowo pozbawienie wolności. 

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu będzie pierwszą placówką w województwie mazowieckim, gdzie zostanie wprowadzony pilotażowy program trombektomii mechanicznej w leczeniu udaru niedokrwiennego.

Charytatywny Maraton Zumby odbył się wczoraj w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu. Całkowity dochód z imprezy został przeznaczony na pomoc 5-letniemu Miłoszkowi, który wymaga bardzo kosztownej rehabilitacji. Wciąż można pomagać chłopcu.

Radomscy radni zgodzili się na udzielenie 7,5 miliona złotych pożyczki miejskiej lecznicy.

- W dniu dzisiejszym złożę zawiadomienie do Sanepidu o przeprowadzenie kontroli w zakładzie patomorfologii radomskiego szpitala, po to, żeby zmusić pana prezydenta do podjęcia działań i rozpoczącia remontu - zapowiedział w poniedziałek przewodniczący klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości. - Gdyby ktoś chciał przeżyć horror to zapraszam do tego oddziału - dodaje.

Gra miejska śladami Marii Kelles- Krauz.

- Sądzę, że w ciągu dwóch tygodni aranże dla statystów zostaną wypłacone - mówi Andrzej Stachecki - producent filmu "Klecha", który podczas poniedziałkowej sesji Rady Miejskiej przedstawiał postęp prac i sytuację finansową produkcji.

Strona 1 z 934
Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Czas relaksu

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4