Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Kajus, papież
Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Kunice
Dziś jest: Czwartek, 22 kwietnia 2021

RADOM

UTH zaprasza kandydatów

piątek, 25 maj 2018 08:00 / Autor: Weronika Chochoł
fot. Weronika Chochoł / Radio Plus Radom
Weronika Chochoł

Ponad 35 kierunków mają do wyboru kandydaci. Trwa rekrutacja na studia stacjonarne i niestacjonarne na rok akademicki 2018/2019 w Uniwersytecie Technologiczno - Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.

W ofercie uczelni znajduje się ponad 35 zróżnicowanych kierunków studiów, w tym kierunki cieszące się od lat dużym zainteresowaniem, takie jak: Ekonomia, Prawo, Filologia angielska, Pedagogika, Kosmetologia, Mechanika i budowa maszyn, Transport i logistyka czy Pielęgniarstwo i Fizjoterapia. Kandydaci w Radomiu mogą również zapisać się na jednolite studia magisterskie na kierunku Lekarskim. - Uniwersytet jako Uczelnia otwarta, nowoczesna, wychodząca naprzeciw potrzebom i oczekiwanym społeczeństwa, zawłaszcza lokalnego, rokrocznie wprowadza do swojej oferty nowe kierunki i specjalności. W tym roku jest podobnie. Od października Uczelni planuje rozpocząć kształcenie na kierunku Lingwistyka stosowana na Wydziale Filologiczno-Pedagogicznym, Inżynieria materiałów medycznych na Wydziale Mechanicznym. Nowością jest także możliwość rozpoczęcia studiów na Kierunku mechanika i budowa maszyn z językiem wykładowym angielskim. - informuje Aneta Mirosz - rzecznik Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu.

Kandydaci mają do wyboru ponad sto specjalności.

Szczegółowy harmonogram rekrutacji oraz informacje na temat zasad, wymaganych dokumentów oraz oferty dydaktycznej Uniwersytetu dostępne są na stronie: www.rekrutacja.uniwersytetradom.pl.

Pomocy w dokonaniu rejestracji na studia oraz odpowiedzi na pytania udziela Centralny Punkt Informacji, który mieści się przy ul. Malczewskiego 29, pok. 4 (tel.: 48/ 361 80 00, e-mail: ).