Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Jan z Avili, prezbiter i doktor Kościoła              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Radoszyce
Dziś jest: Poniedziałek, 10 maja 2021

RADOM

Kukiz'15 razem z Prawicą RP

sobota, 15 września 2018 17:14 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Kukiz'15 i Prawica Rzeczypospolita wystawią wspólną listę do Rady Miejskiej w Radomiu. Mówili o tym dzisiaj poseł Robert Mordak, kandydat na prezydenta Radomia i Marek Jurek, poseł Parlamentu Europejskiego i jeden z liderów Prawicy RP. Poseł Mordak zadeklarował, że w przypadku wygranej, podejmie działania mające na celu wsparcie jednej z radomskich drużyn piłkarskich, celem jej awansu do ekstraklasy.

"Jedynkami" do Rady Miejskiej będą Marzena Wróbel, Jerzy Kaczkowski, Piotr Sztuka, Jan Maniak i Piotr Fundowicz. Na listach będą także: Jerzy Skórkiewicz, Leszek Pożyczka, czy Grażyna Soja. Marek Jurek udzielił wsparcia dla środowiska Kukiz'15:

Za poparcie dziękowała Marzena Wróbel. - To są prawicowi kandydaci, którzy zawsze opowiadali się za godnością człowieka. Cieszę się, że mogą być na tej liście. Mamy drużynę, która znakomicie się rozumie. Naszym wspólnym mianownikiem światopogląd, który reprezentujemy - mówiła Marzena Wróbel:

Poseł Robert Mordak przedstawił kandydatów do Sejmiku Mazowsza:

Przypomnijmy, że Kukiz'15 idzie do wyborów wspólnie z Prawicą RP, NSZZ "Solidarność" Rolników Indywidualnych oraz osobami nie związanymi z żadnymi partiami.