Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Tomasz Apostoł
Dziś jest: Niedziela, 03 lipca 2022

RADOM

W weekend zamknięty zostanie odcinek ulicy Kelles-Krauza

wtorek, 21 czerwca 2022 10:54 / Autor: Monika Nowakowska
foto: Anna Wróblewska
Monika Nowakowska

Uwaga zmotoryzowani! w nocy z soboty na niedzielę nieprzejezdny będzie odcinek ulicy Kelles-Krauza pomiędzy Struga a Pileckiego. W sobotę od godz. 00:10 do do 6:00 w niedzielę na placu Jagiellońskim będzie trwał koncert.

Odcinek ulicy Kelles-Krauza przebiegający przez plac Jagielloński oraz wzdłuż budynku teatru będzie nieprzejezdny z powodu konieczności zlokalizowania na nim infrastruktury towarzyszącej koncertowi (konstrukcji nośnej pod telebim i toalet, a także punktów gastronomicznych, punktu medycznego i punktu zbiórki służb w sytuacji wystąpienia zagrożenia). Jest to związane z widowiskiem muzycznym Radomski Czerwiec Wolności, organizowanym na terenie placu Jagiellońskiego.

Zalecane objazdy w kierunku wschodnim przez ulice Kelles-Krauza, Struga, Pileckiego i Kelles-Krauza, natomiast w kierunku zachodnim przez ulice Kelles-Krauza, Staszica, Kilińskiego i Focha - do placu Jagiellońskiego.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie miejsca imprezy oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania dróg bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez organizatorów.