Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
ALEJA GWIAZD
Mariusz Syta
Patron dnia: święci Andrzej Świerad i Benedykt, pustelnicy
Dziś jest: Sobota, 13 lipca 2024

RADOM

Wymień u Deskura

piątek, 07 czerwca 2024 08:57 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom
Elżbieta Warchoł

Giełda u Deskura odbędzie się w sobotę, 8 czerwca 2024 roku w Kamienicy Deskurów w Radomiu. Wielka wymiana różnych przedmiotów i warsztaty odbędą się od godz. 15 do 18.

Przed nami kolejna edycja wydarzenia, podczas którego można oddawać lub wymieniać się z innymi uczestnikami - asortyment praktycznie bez ograniczeń. Mogą to być np. książki, płyty, drobny sprzęt AGD, zabawki i ubrania, biżuteria czy przedmioty kolekcjonerskie - zapowiada Marzena Kędra kierownik Biura Rewitalizacji UM w Radomiu.
Zasada jest jedna- oddajemy rzeczy czyste i nadające się do użytku, czyli takie, które sami chcielibyśmy dostać. Jeśli nie masz niczego na wymianę, nie przejmuj się - może na stolikach znajdziesz coś, za co dotychczasowy właściciel nie będzie oczekiwał niczego w zamian - dodaje Marzena Kędra kierownik Biura Rewitalizacji UM w Radomiu.

Zielona Akcja Radom - Stowarzyszenie poprowadzi warsztaty wykonywania eko-zabawek, będzie malowanie buziek, zimna lemoniada i super zabawa.
Dla 16 osób, które wezmą udział w wydarzeniu mamy do rozlosowania zaproszenia od Resursy Obywatelskiej na wystawę poświęconą twórczości Salvadora Dali w Muzeum Historii Najnowszej Radomia mieszczącym się w Kamienicy Deskurów.

Zaprasza Marzena Kędra kierownik Biura Rewitalizacji Urzędu Miejskiego w Radomiu: