Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: 1 czerwca - św. Justyn, męczennik
Dziś jest: 01 czerwca 2020

Mazowsze

Konkurs na najaktywniejsze organizacje pozarządowe i liderów oraz najciekawsze inicjatywy

środa, 04 grudnia 2019 18:51 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: Organizatorzy
Elżbieta Warchoł

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zaprasza do udziału w konkursie „Aktywne NGO”

Konkurs ma na celu wybór najaktywniejszych organizacji pozarządowych, najciekawszych inicjatyw lokalnych i/lub działań wolontariackich oraz lokalnych liderów społeczności lokalnych.

Skierowany jest do osób i podmiotów działających na terenie powiatu radomskiego i powiatu przysuskiego. Ma na celu promocję idei społeczeństwa obywatelskiego, promocję postaw aktywizujących społeczeństwa lokalnego, postawy wolontariackie, które przejawia się przez działania organizacji pozarządowych lub grup nieformalnych i lokalnych liderów. Założeniem organizacji konkursu jest pokazanie aktywnych organizacji i aktywnych osób, które działają społecznie realizując inicjatywy, projekty i działania w swoich miejscach zamieszkania, w swoim środowisku. Zgłoszenia do 9 grudnia 2019 r. do godziny 14.00. Zgłoszenia można dokonywać przez przesłanie zeskanowanych formularzy i załączników na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub składając osobiście do Biura Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” mieszczącego się przy ul. Zielonej 127 w Janiszewie (26-652 Zakrzew).

Dla laureatów konkursu przewidziano nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe wyróżnienia. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 12 grudnia 2019 roku podczas Gali Organizacji Pozarządowych organizowanej w Przysusze. Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" w ramach projektu pn. "Akademia Menadżerów NGO", zadania dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Formularz zgłoszeń dostępny pod adresem: http://razemdlaradomki.pl/images/akademiango/Formularz_zgloszenia.doc

 

Zapraszamy do nas: