Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJOWA POCZTA MARKA SIEROCKIEGO
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Mamer, biskup              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Ruda Malenicka, Wilczkowice
Dziś jest: Wtorek, 11 maja 2021

Mazowsze

W województwie mazowieckim złożono prawie milion deklaracji podatkowych

wtorek, 23 marca 2021 13:52 / Autor: Magdalena Król
fot.:stevepb/pixabay
Magdalena Król

W ramach usługi Twój e-PIT od 15 lutego 2021 roku można korzystać z udostępnionych rozliczeń podatku rocznego za 2020 rok. W województwie mazowieckim złożono prawie milion deklaracji podatkowych.

Za pomocą usługi Twój e-PIT można rozliczyć podatek dochodowy na formularzach PIT- 37, PIT-36, PIT-28 oraz PIT-38. W województwie mazowieckim złożono ponad 940 tysięcy deklaracji podatkowych, a na konta podatników mazowieckie urzędy skarbowe zwróciły niemal pół miliarda złotych.

Wiele spraw w urzędzie skarbowym można załatwić bez wychodzenia z domu za pośrednictwem strony podatki.gov.pl lub telefonicznie.W sytuacjach, w których konieczna jest osobista wizyta w urzędzie należy pamiętać, że jest ona możliwa po wcześniejszym umówieniu się i rezerwacji terminu oraz godziny. Najprościej zrobimy to przez Internet za pomocą elektronicznego formularza, dostępnego na stronie podatki.gov.pl. Umożliwia to szybkie i komfortowe załatwienie spraw, bez konieczności stania w kolejkach.

Wykaz numerów kontaktowych, oraz telefonów pod którymi można dokonać rezerwacji wizyty w urzędzie znajduje się na stronach internetowych poszczególnych urzędów skarbowych pod adresem: www.mazowieckie.kas.gov.pl.