Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: bł. Benigna, dziewica i męczennica
Dziś jest: Czwartek, 20 czerwca 2024

Kozienice

Akcja Regeneracja "OdNowa"

czwartek, 01 września 2022 21:01 / Autor: Klaudia Bzducha
Fot. Kozienicki Dom Kultury
Klaudia Bzducha

Rusza inicjatywa mieszkańców Ryczywołu. Czekają warsztaty i inne atrakcje.

Już 6 września rozpoczną się zapisy na warsztaty oraz różnego rodzaju aktywności rekreacyjne, które Grupa Aktywnych Mieszkańców Ryczywołu organizuje w ramach inicjatywy „Akcja REGENERACJA OdNowa”.

– „Akcja REGENERACJA OdNowa” to projekt społeczności Ryczywołu, który został zgłoszony do 3. Konkursu na inicjatywy lokalne „Nasza kultura z KDK w Gminie Kozienice”. Grupa aktywnych mieszkańców chce zaktywizować swoich sąsiadów, swoje najbliższe otoczenie, dlatego organizuje szereg ciekawych wydarzeń – tłumaczy Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Zapisy na poszczególne wydarzenia będą prowadzone w dniach 6-9 września 2022 r., w siedzibie Filii nr 6 Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice w Ryczywole (ul. Osiedlowa 5), w godzinach pracy filii.

Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły pod numerem telefonu (48) 623 73 36 oraz adresem e-mail: beatabogumil@wp.pl.

Pełen wykaz zajęć i warsztatów znajduje się na www.dkkozienice.pl, w zakładce poświęconej konkursowi na inicjatywy lokalne. Inicjatywa ta została najwyżej oceniona przez komisję konkursową, wskutek czego otrzymała 7 tys. zł dofinansowania na realizację. Środki te zostaną przeznaczone na organizację wielu różnych wydarzeń.