Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: Nawrócenie św. Pawła, Apostoła
Dziś jest: 25 stycznia 2020

REGION

Trzeci piknik z Trójką

20 maj 2015, 10:54 / Autor: Marcin Prejs
fot. ZSS nr 3 w Opocznie
Marcin Prejs
Będą występy na scenie i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. W sobotę Zespół Szkół Samorządowych nr 3 w Opocznie organizuje piknik.
Piknik z Trójką odbędzie się po raz trzeci. W programie wiele ciekawych przedsięwzięć: występy uczniów, zabawy, konkursy i warsztaty. - Będą pokazy taneczne. Na scenie scenie pojawi się także nasz szkolny kabaret mamnaganne.pl. Ciekawie zapowiada się również pokaz artystów zespołu cyrkowego Klaunik - mówi Aneta Tokarska, dyrektor ZSS nr 3 w Opocznie. Jak dodaje, podczas pikniku nie zabraknie również pokazu garncarstwa i rogownictwa, pisania gęsim piórem i czerpania papieru oraz mennicy. Będzie także wystawa zwierząt domowych oraz pokaz doświadczeń i zabawek fizycznych przygotowany przez Eksperymentarium Trójki. A wszystko to już w sobotę w opoczyńskiej Trójce. Początek pikniku o godzinie 13. Imprezę medialnie wspiera Radio Plus Radom.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Zapraszamy do nas: