Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: bł. Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, dziewica
Dziś jest: Środa, 25 listopada 2020
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

SPORT

Jubileuszowy medal ROZPN

poniedziałek, 14 grudnia 2015 14:42 / Autor: Michał Kaczor
Michał Kaczor

Rozstrzygnięty konkurs na projekt medalu z okazji 40-lecia Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Dzisiaj w Zespole Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta nagrodę główną odebrała Justyna Warchoł.

Celem konkursu było przygotowanie projektu medalu okolicznościowego z okazji 40-lecia Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. - Bardzo szybko minęło 40 lat naszego związku piłkarskiego. Z tej okazji 40 zasłużonym osobom, związanym z radomską piłką nożną, chcemy wręczyć okolicznościowe medale - wyjaśnia prezes ROZPN, Sławomir Pietrzyk.

Przeprowadzenie konkursu nie było łatwym zadaniem. - Na początku nie było właściwie żadnego odzewu, co bardzo nas zmartwiło. Wpadliśmy jednak na pomysł, by konkurs przeprowadzić wśród uczniów Zespołu Szkół Plastycznych w Radomiu. Spotkaliśmy się z bardzo pozytywną aprobatą władz szkoły, a także dużym zainteresowaniem samych uczniów. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę! Otrzymaliśmy wiele bardzo ciekawych projektów, a wybór tego najlepszego był niezwykle trudny - dodaje prezes Pietrzyk.

Komisja konkursowa wybrała najlepszy projekt spośród 30 zgłoszeń. Justyna Warchoł w nagrodę od ROZPN otrzymała 500 zł. Wszyscy uczestnicy konkursu dostali także pamiątkowe dyplomy i zaproszenie na trybunę honorową na jeden z meczów Radomiaka.

Za: radomsport.pl