Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
ALEJA GWIAZD
Mariusz Syta
Patron dnia: święci Andrzej Świerad i Benedykt, pustelnicy
Dziś jest: Sobota, 13 lipca 2024

SPORT

Piknik Broni Radom

poniedziałek, 24 czerwca 2024 19:00 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: pixabay/jarmoluk
Elżbieta Warchoł

Coroczny Piknik Broni Radom odbędzie się 29 czerwca 2024 r. na obiektach MOSiR Radom przy ul. Narutowicza 9 (wejście przez bramę przy hotelu Gromada). Impreza rozpocznie się o godz. 16 i potrwa do około godz. 22. 

Piknik Broni Radom będzie to kolejna wspaniała okazja do spotkania się całej ”Broniarskiej” rodziny - zawodników wszystkich roczników akademii, ich rodziców, trenerów, piłkarzy seniorskiej drużyny, sponsorów, kibiców, sympatyków, oraz władz i pracowników klubu. Będzie to doskonała sposobność, aby w fajnej atmosferze porozmawiać, wymienić się poglądami i doświadczeniami - zapowiadają Organizatorzy.

Chcemy aby piknik był okazją do podziękowania każdej przychylnej klubowi osobie jak również okazją do promocji Akademii jako najlepszej formy spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież - zachęca Zarząd RKP 1926 BROŃ Radom.

Będzie smacznie, piłkarsko i wesoło. Podczas imprezy będą serwowane dania z grilla, wata cukrowa, popcorn, napoje, będzie możliwość skorzystania z atrakcji takich jak animacje i konkursy dla dzieci w różnym wieku. Będzie można zapoznać się pracą zastępu wozu bojowego staży pożarnej,  rozegrać mecz w Bumper Ball, odbędą się też tradycyjne mecze z udziałem naszej młodzieży i seniorów - zaprasza Zarząd RKP 1926 BROŃ Radom.