Na antenie: W RYTMIE RADOMIA I REGIONU
Beata Okulińska
Patron dnia: 24 marca - św. Katarzyna Szwedzka, zakonnica
Częściowe zachmurzenie

10°C

Radom

Częściowe zachmurzenie

Wilgotność: 54%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 24 Mar 2017

    Bardzo pochmurno 10°C 1°C

  • 25 Mar 2017

    Bardzo pochmurno 10°C 0°C

Radio Plus Radom /Audycje Radiowe

Audycje Radiowe

- Być może na początek ograniczymy handel w co drugą niedzielę – mówił Wojciech Skurkiewicz poseł PiS, który był gościem „Bilansu Dnia” w czwartek, 23 marca.

- Stwórca chciał, aby człowiek obcował z przyrodą, jako jej szlachetny i rozumny stóż, a nie bezwzględny eksploatator - słowami św. jana Pawła II wycinkę drzew komentuje Elżbieta Molenda prezes zarządu okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Radomiu, kóra była gościem "Bilansu Dnia" w środę, 22 marca.

W przyszły czwartek radni powiatu radomskiego podejmą decyzję o połączeniu szpitali w Iłży i Pionkach.  Jeszcze dziś odbędzie się zaś spotkanie starosty z mieszkańcami Pionek.

Zwiewna i romantyczna – to hit tegorocznej wiosny – przekonywała Magdalena Jagnicka stylistka znanego czasopisma modowego w „Radiowym Salonie Urody”.

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zdecydował o budowie siedziby Sądu Rejonowego w Przysusze. Inwestycja ma ruszyć jeszcze w tym roku. W przyszłym roku powiat zyska też Zakład Opiekuńczno - Leczniczy w Borkowicach.

Lokalizacja Centralnego Portu Lotniczego w Radomiu była mało realna. Poseł PiS Andrzej Kosztowniak uważa, że rządowa rekomendacja budowy CPL między Warszawą a Łodzią nie powinna dziwić. Jego zdaniem radomskie lotnisko jest po prostu za małe.

- Mam nadzieję, że uda nam się wypracować takie stanowisko, które połączy środowiska liberalne i pro life – mówił Robert Mordak poseł Kukiz'15, który był gościem „Bilansu Dnia” w poniedziałek, 20 marca.

W gminie Jedlnia - Letnisko powstanie innowacyjny szlak pętelekowy. To szansa na nowe miejsca pracy i na rozwój turystyczny gminy.

 

 

O powiatowych drogach przecinających gminę Stąporków nie ma najlepszego zdania. Dorota Łukomska twierdzi, że jeździ się po nich fatalnie. Burmistrz Stąporkowa była gościem Bilansu Dnia.

Wdowy i wdowcy mogą bezpłatnie korzystać z zajęć fitness. To część oferty Fundacji Jaskółki.pl.

- Nie ma jeszcze odpowiedzi Kuratorium dotyczącej radomskiej siatki szkół. Mazowiecki Kurator ma na to czas do najbliższego poniedziałku - informuje Karol Semik wiceprezydent Radomia, który był gościem „Bilansu Dnia” w czwartek, 16 marca.

Teraz jest czas pracowników i to właśnie oni wybierają firmy, w których chcą pracować.

- Centralny Port Lotniczy jest zagrożeniem dla Łodzi, Modlina, Lublina, ale także dla Radomia. To się tyczy wszystkich portów w centralnej Polsce – mówi Dorota Sidorko prezes spółki Port Lotniczy Radom S.A., która była gościem „Bilansu Dnia” we wtorek, 14 marca.

Jest alternatywa dla budzącej kontrowersje linii wysokiego napięcia Kozienice - Ołtarzew, która ma wyprowadzić moc z nowobudowanego bloku w elektrowni w Kozienicach. Poinformował o tym na antenie Radia Plus Radom poseł Marek Suski, który był gościem Bilansu Dnia.

- 25 motocyklistów zginęło w ubiegłym roku, niestety więcej niż dwa lata temu. Mimo apeli i różnych kampanii na drogach ginie coraz więcej miłośników jednośladów - mówi podinsp. Stanisław Popiel z Mazowieckiej Drogówki, który był gościem „Bilansu Dnia” w piątek, 10 marca.

Strona 1 z 5
Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Stop!

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

AUDYCJE MESKO

GRAMY Z CZARNYMI RADOM

 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 28 74
Asseco Resovia Rzeszów 28 66
PGE Skra Bełchatów 28 63
Jastrzębski Węgiel 28 62
Indykpol AZS Olsztyn 28 59
Cuprum Lubin 28 51
LOTOS Trefl Gdańsk 28 42
Cerrad Czarni Radom 28 41
GKS Katowice 28 38
ONICO AZS Politechnika W-wa 28 37
MKS Będzin 28 36
Effector Kielce 28 26
Espadon Szczecin 28 23
BBTS Bielsko-Biała 28 21
Łuczniczka Bydgoszcz 28 20
AZS Częstochowa 28 13

POLECAMY

230x190 4