Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Barbara, dziewica i męczennica
Dziś jest: Poniedziałek, 04 grudnia 2023

Bilans Dnia

Wójt Wołczyński: nie podnosimy podatków w 2024 roku

piątek, 17 listopada 2023 17:18 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Radni z Przytyka jednogłośnie na wniosek wójta Dariusza Wołczyńskiego zdecydowali o niepodwyższaniu podatków w przyszłym roku. - To kolejny rok, kiedy stawki podatków w naszym samorządzie pozostają na tym samym poziomie - poinformował gość Bilansu Dnia.

- Myśląc o finansach mieszkańców, radni przychylili się do moich propozycji dotyczących stawek podatkowych na rok 2024 rok. Muszę przyznać, że nasza gmina sprawnie pozyskuje środki zewnętrzne potrzebne do realizacji wielu zadań inwestycyjnych, dlatego też w tych trudnych czasach nie podnosimy podatków i nie sięgamy po większe daniny od mieszkańców naszej gminy - przekonuje wójt Dariusz Wołczyński z którym rozmawiał Radosław Mizera:

A. Kosztowniak pod info