Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: bł. Celina Borzęcka, zakonnica
Dziś jest: Poniedziałek, 26 października 2020

KULTURA

Koncert Paweł Domagała - 1984 Tour w Szydłowcu

niedziela, 04 sierpnia 2019 13:10 / Autor: Magdalena Gliszczyńska
foto: Magda Gliszczyńska/Radio Plus Radom
Magdalena Gliszczyńska

Na zakończenie wakacji, 25 sierpnia na dziedzińcu szydłowieckiego zamku zagra i zaśpiewa Paweł Domagała - jeden z najbardziej rozchwytywanych atystów w ostatnim czasie.

Koncert popularnego polskiego wokalisty i aktora młodego pokolenia rozpocznie się o godzinie 19:00. Wieczorowa pora sprzyja także grze świateł, która towarzyszy podczas występu. Na koncert zaprasza organizator Albert Małek z Medial Events, który był także gościem popołudniowego programu Lato z nutą nostalgii w Radiu Plus Radom. Z naszym gościem rozmawiała Magda Gliszczyńska

Paweł Domagała, artysta z Radomia, to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych.

Drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.

Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Podwójnie Platynowej Płyty. Nowe wydawnictwo ukazało się 16 listopada i nosi tytuł: “1984”. Na płycie znalazło się 12 premierowych piosenek. Album promuje piosenka “Weź nie pytaj”, która stała się wielkim przebojem oraz zyskując miano Przeboju Roku 2018.W dniu premiery płyty rozpoczęła się trasa koncertowa “1984 TOUR” promująca to wydawnictwo.