Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: święci męczennicy Sabina, Wincenty i Chrestyna
Dziś jest: Wtorek, 27 października 2020
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

Koncerty

Another Pink Floyd zagra w Radomiu "The Wall"

wtorek, 08 września 2020 17:42 / Autor: Wojciech Sałek
facebook Another Pink Floyd
Wojciech Sałek

 Muzyka jednej z najważniejszych płyt zespoły Pink Floyd zabrzmi na żywo w Radomiu. Muzyczny spektakl i widowisko w wykonaniu zespołu Another Pink Floyd z Krakowa widzowie zobaczą w Sali Radomskiej Orkiestry Kameralnej w niedzielę 13 września godzina 18.00. Koncert miał się odbyć wiosną tego roku, ale ze względu na pandemię został przełożony.

Zespół Another Pink Floyd to najstarszy i najlepszy tribute band Floydów w Polsce i czołowy w Europie.Muzyka z kultowej płyty "The Wall" na żywo a do tego niesamowite światła, wizualizacje i dekoracje teatralne.

W ubiegłym roku przypadła okrągła 40 rocznica wydania bodaj największego dzieła Pink Floyd jakim jest koncepcyjny, psychodeliczny album "The Wall" i ta rocznica stała się idealną okazją oraz inspiracją aby zaprezentować szerszej publiczności w całości na żywo muzykę pochodzącą z tego wyjątkowego albumu.

Genialna muzyka została uzupełniona fragmentami równie kultowego filmu Alana Parkera pod tym samym tytułem oraz wizualizacjami, które oddają psychodeliczne wizje ukryte w tekstach Rogera Watersa.

Zespół Another przyzwyczaił fanów Pink Floyd do niesamowicie wiernych interpretacji ich muzyki.Poprzednie rocznicowe koncerty wydania albumów "The Dark Side of The Moon" czy "Animals" gromadziły setki niesamowicie zadowolonych widzów na koncertach w całej Polsce.

Tym razem poprzeczka zawieszona jest jeszcze wyżej.Sprawdźmy zatem, czy na koncercie "40 LAT THE WALL" może być jeszcze lepiej.