Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Leander, biskup
Dziś jest: Sobota, 27 lutego 2021

KULTURA

Konkurs na ozdobę choinkową!

poniedziałek, 21 grudnia 2020 17:15 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Muzeum Wsi Radomskiej
Elżbieta Warchoł

Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza do udziału w konkursie: Najpiękniejsza ozdoba choinkowa. Nabór prac konkursowych odbędzie się w przestrzeni ONLINE. Inspiracje można znaleźć na stronie internetowej https://www.muzeum-radom.pl/dzialaj/ , gdzie są prezentowane ozdoby choinkowe wykonane na podstawie publikacji z początku ubiegłego stulecia. W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych. Termin nadsyłania prac do 18 stycznia 2021 roku. 

Należy: zrobić zdjęcia swojej pracy prezentując ją na jednolitym tle (najlepiej białym: może to być kartka papieru lub biała ściana). Na zdjęciu powinna być widoczna wizytówka zawierająca: imię i nazwisko autora pracy, klasę, nazwę szkoły do której uczęszcza. Rozmiar czcionki użytej na karteczce (identyfikatorze) to 12 pkt. Prace niemożliwe do zidentyfikowania autora mogą być odrzucone przy naborze. Zdjęcia i wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać na adres:

Wyniki konkursu opublikowane zostaną na stronie Muzeum Wsi Radomskiej  www.muzeum-radom.pl. Jeśli nie będzie obostrzeń związanych z pandemią Covid-19 rozstrzygnięcie i wręczenie nagród nastąpi 2 lutego 2021 roku podczas Święta Matki Bożej Gromnicznej w Muzeum Wsi Radomskiej.