Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Maria Bernadetta Soubirous, dziewica i zakonnica
Dziś jest: Wtorek, 16 kwietnia 2024

KULTURA

Wystawa rysunku i malarstwa Krystyny Szymańskiej

piątek, 01 marca 2024 12:47 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Organizatorzy
Elżbieta Warchoł

Wystawę malarstwa i rysunku Krystyny Szymańskiej pt: 30 do setki będzie można od soboty, 9 marca 2024 roku oglądać w Klubie Łaźnia w Radomiu. Wernisaż o godz. 18.

Trzydzieści do setki to wystawa malarstwa i rysunku Krystyny Joanny Szymańskiej, czyli moja... Zapraszam gorąco na prezentację mojej twórczości - zaprasza autorka K. Joanna Szymańska. Dziewiątego marca w Łaźni ul. Żeromskiego 56, pokażę obrazy z różnych okresów mojej twórczości, ale większość będzie nowych – z ostatnich dwóch lat. Maluję od zawsze, odkąd tylko udało mi się utrzymać pędzel w ręku. Od 4 roku życia uczęszczałam do ogniska plastycznego aż do matury, później były studia plastyczne, a praca zawodowa to uczenie innych rysunku i malarstwa - wyznaje Krystyna Szymańska. Całe moje życie to kreski, plamy i barwy... kocham to! Moje malarstwo to rodzaj pamiętnika emocjonalnego. Znajdziecie tu radość, smutek, zadumę nad światem i zachwyt nad cudami natury.
Znajdziecie trochę nostalgii za minionym i trochę ciekawości nowego... - napisała w zaproszeniu K. Joanna Szymańska.

Drugą moją pasją, poza malowaniem, jest tango. Przyszło do mnie późno, ale darzę je wielkim uczuciem, bo tak to jest z późnymi miłościami. Dlatego właśnie po wernisażu będziemy tańczyć tango do północy przy muzyce przygotowanej przez Olgę Zawadę, Tdj z Warszawy. W sobotni wieczór 9 marca 2024 r. będzie kolorowo, będzie tanecznie i będzie też smacznie, a to za sprawą tortu urodzinowego - zaprasza - K. Joanna Szymańska.

Wystawa będzie czynna do 29 marca 2024 r.