Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna Wspomożycielka Wiernych
Dziś jest: Piątek, 24 maja 2024

KULTURA

Kasia Tomasik. Opowieść o Afryce

czwartek, 11 kwietnia 2024 13:48 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Afrykańska Przygoda
Elżbieta Warchoł

Kasia Tomasik - podróżniczka i pasjonatka Afryki będzie w poniedziałek, 15 kwietnia 2024 roku gościem klubu Łaźnia w Radomiu. Początek spotkania o godz. 18. Wstęp wolny.

Podczas spotkania Kasia Tomasik podzieli się doświadczeniami, wrażeniami i ciekawostkami ze swoich afrykańskich przygód. Zaprezentuje zdjęcia i filmy ze swoich podróży, pokazujące piękno i różnorodność afrykańskiej przyrody, kultury i ludzi. Będą także opowieści o tym, jak bardzo jesteśmy TACY SAMI, a jednak różni i to jest fascynujące, jak mówi Kasia. Nie zabraknie porad i wskazówek jak zaplanować i zorganizować własną podróż do Afryki, na co zwracać uwagę i czego unikać oraz anegdot i dowcipów, które sprawią, że zobaczymy Afrykę zupełnie z innej perspektywy.

Katarzyna Tomasik -  geograf, hotelarz. Jest pasjonatką Afryki i podróżniczką, która odwiedziła wiele krajów tego kontynentu zawodowo i prywatnie. Wiecznie czegoś ciekawa i zawsze chodząca swoimi ścieżkami. Z tej pasji narodziło się kameralne biuro wypraw Afrykańska Przygoda, którego projekt został jednym z laureatów Akademii Przedsiębiorczych Kobiet 2023 organizowanych przez Ambasadę Amerykańską w Radomiu.