Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
SEDNO SPRAWY PLUS
Jacek Prusinowski
Patron dnia: bł. Dorota z Mątowów, wdowa
Dziś jest: Wtorek, 25 czerwca 2024

KULTURA

Wkręć się w sztukę: Artystyczny alfabet od A do Z

czwartek, 23 maj 2024 17:08 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: MOK Amfiteatr
Elżbieta Warchoł

MOK Amfiteatr zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu: Wkręć się w sztukę: Artystyczny alfabet od A do Z. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 26 maja 2024 roku. Początek o godz. 10 i 12 w MDK przy ul. Daszyńskiego 5.

Spotkanie z cyklu “Wkręć się w sztukę” z Panem od Plastyki podsumuje 3 sezony rodzinnych warsztatów artystycznych. Uczestnicy dotychczasowych warsztatów poznali twórczość wielu wybitnych artystów polskich i zagranicznych. Podczas spotkania będzie można zainspirować się malarstwem, rzeźbą i fotografią twórców, których prace mogli poznać w cyklu warsztatów. Będzie to czas kreatywnej zabawy i twórczych eksperymentów.Formuła rodzinnych warsztatów artystycznych sprzyja wzmacnianiu więzi między uczestnikami, kreatywnemu rozwiązywaniu trudności związanych z działaniami twórczymi, ćwiczeniu komunikacji i rozwijaniu umiejętności pracy w zespole. Twórcza ekspresja jest narzędziem do redukcji napięcia, a także rozwoju małej motoryki dziecka.

Patryk Wikaliński z MOK Amfiteatr:

BILETY WSTĘPU: 20 zł – bilet pojedynczy, 40 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły). Bilety dostępne na www.biletyna.pl oraz w kasie Amfiteatru przy Daszyńskiego 5: https://biletyna.pl/dla-dzieci/WKREC-SIE-W-SZTUKE-ARTYSTYCZNY-ALFABET-OD-A-DO-Z

Liczba miejsc ograniczona. MIEJSCE: ul. Daszyńskiego 5.