Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Barbara, dziewica i męczennica
Dziś jest: Poniedziałek, 04 grudnia 2023

PORT LOTNICZY WARSZAWA RADOM

Z Radomia na Cypr z biurem podróży Nekera

wtorek, 17 października 2023 11:54 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom
Elżbieta Warchoł

Poszerza się oferta wycieczek z Lotniska Warszawa-Radom w zaczynającym się już wkrótce sezonie zimowym. Dzięki współpracy biura podróży Nekera z węgierskimi liniami Wizz Air, pasażerowie dostaną możliwość wykupienia zorganizowanego wypoczynku na Cyprze.

Pierwszy wylot zaplanowano już na 13 grudnia 2023, a klienci Nekery mają do wyboru wyloty dwa razy w tygodniu: w środy i w soboty. Na urlop na Cyprze z Radomia można lecieć na 3, 4, 5, 7, 12 i 14-dniowe turnusy wakacyjne.

Nekera to biuro podróży, które jako pierwsze zaoferowało wycieczki z wylotem z Radomia w sezonie letnim 2023, zanim jeszcze lotnisko zostało otwarte po przebudowie. Również w przyszłym roku, Nekera oferuje już wyloty do dwóch popularnych kurortów w Bułgarii – Warny i Burgas, a przez całą jesień, zimę i wiosnę organizuje wyjazdy typu „city-break” do Rzymu i Paryża z lotniska Warszawa-Radom.

„Najnowsza oferta biura Nekera, to znak, że touroperatorzy doceniają potencjał naszego lotniska. Dziękujemy za zaufanie i dotychczasową, udaną współpracę, licząc na kolejne kierunki, które będą spełnieniem oczekiwań naszych pasażerów” – mówi Stanisław Wojtera, Prezes PPL S.A.

W zimowej ofercie Lotniska Warszawa-Radom znajdują się już regularne loty do Rzymu i Paryża realizowane przez PLL LOT oraz czarterowe rejsy do Szarm el-Szejk w Egipcie obsługiwane przez biuro podróży Anex Tour na pokładzie linii Skyline Express, a także do Taby z biurem podróży Itaka. Sezon zimowy na lotniskach startuje razem ze zmianą czasu na zimowy, pod koniec października.

A. Kosztowniak pod info

ZAPRASZAMY DO NAS