Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
LUDZKIM GŁOSEM
Patrycja Michońska
Patron dnia: św. Jan Boży, zakonnik
Dziś jest: Poniedziałek, 08 marca 2021
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 212.

RADOM

Poseł ziemi radomskiej odpiera zarzuty

poniedziałek, 13 stycznia 2014 17:40 / Autor:
wikimediacommons

Poseł PiS Zbigniew Kuźmiuk odpiera zarzuty firmy CAM MEDIA i zapowiada, że nie złoży immunitetu.

Firma CAM Media - działająca w branży reklamowej zapowiada pozwy przeciwko SLD, SP w tym także posłowi PiS ziemi radomskiej, Zbigniewowi Kuźmiukowi. Firma zdecydowała się na pozwy cywilne w związku z postawionymi jej zarzutami korumpowania urzędników państwowych. Jej kierownictwo zaprzecza jakoby miała brać udział w mechanizmach czy relacjach o charakterze korupcyjnym.

W oświadczeniu firmy czytamy, że wytacza proces cywilny przeciw posłowi Zbigniewowi Kuźmiukowi  ( Prawo i Sprawiedliwość ) - "w związku z insynuacjami wobec CAM Media S.A. zawartymi w Jego wystąpieniu na 58. posiedzeniu Sejmu RP w dniu 9 stycznia 2014 r. o zadośćuczynienie w wysokości 50.000 zł oraz opublikowanie przeprosin w środkach masowego przekazu w sposób adekwatny do skali nagłośnienia naruszających dobre imię Spółki pomówień".

Chodzi o wystąpienie w Sejmie RP "w związku projektem uchwały Sejmu RP o powołaniu komisji śledczej do zbadania prawidłowości działań organów administracji rządowej przy przetargach przeprowadzonych w trybie zamówień publicznych w latach 2007-2010 (…) oraz wnioskiem Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro o udzielenie informacji bieżącej (rządu) w sprawie (…) nieprawidłowości przy zamówieniach publicznych na obsługę prezydencji polskiej w UE oraz zakup sprzętu i usług teleinformatycznych realizowanych przez CAM Media S.A."

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.