Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci Maurycy i Towarzysze, męczennicy
Dziś jest: 22 września 2020

RADOM

Radomski sztab Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w pełnej gotowości

poniedziałek, 24 lutego 2020 16:29 / Autor: Weronika Chochoł
fot. Weronika Chochoł/Radio Plus Radom
Weronika Chochoł

- Wspólnie, razem będziemy walczyć w trwającej już kampanii Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, są ze mną przedstawiciele ośmiu powiatów ziemskich i powiatu grodzkiego - miasta Radomia - mówił poseł Konrad Frysztak podczas konferencji prasowej przedstawiającej sztab kandydatki Platformy Obywatelskiej na prezydenta RP. W poniedziałek, 24 lutego przedstawieni zostali szefowie sztabów wyborczych z poszczególnych powiatów okręgu nr 17. 

Podczas konferencji przedstawieni zostali szefowie poszczególnych sztabów. Przekazane zostały również numery telefonów do działaczy. - Wierzymy w to, że kontakt będzie najłatwiejszy właśnie za pośrednictwem telefonów. Pod tymi numerami będzie można się z nami skontaktować - jeśli ktoś chce powiesić u siebie na ogrodzeniu banner, plakat czy złożyć podpis na liście wyborczej - mówi poseł Konrad Frysztak:

Małgorzatę Kidawę-Błońską w poszczególnych powiatach wspierać będą: w powiecie szydłowieckim będzie Piotr Adamski, w powiecie przysuskim - Sławomir Gajewski, w powiecie białobrzeskim - Kamil Krawczyk, w powiecie grójeckim - Witold Wójcik, w powiecie kozienickim - Renata Wołos i Tomasz Trela, w powiecie zwoleńskim - Edward Rybak, w powiecie lipskim - Łukasz Potrząsaj, a w powiecie radomskim - Wojciech Kutyła. Sztabem w samym Radomiu kierował będzie natomiast poseł Konrad Frysztak wspólnie z Łukaszem Skrzeczyńskim, Wioletą Kotkowską, Magdaleną Lasotą i Julią Trojanowską - przedstawicielką Młodych Demokratów. O poparciu dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej zadecydowali również Radomianie dla demokracji.

Do wzięcia udziału w kampanii zachęcają Wioleta Kotkowska i Tomasz Trela: 

Trwa zbiórka podpisów - w poniedziałek i we wtorek sztabowcy będą działać w Radomiu, w środę będzie można ich spotkać na ulicach Szydłowca,  w czwartek w Kozienicach, a w piątek w Białobrzegach. 

W planach jest również otwarcie biura przy ul. Miłej 17 - zapowiada poseł Frysztak: 

 

Ze sztabami w poszczególnych powiatach można skontaktować się telefonicznie: 

  • powiat szydłowiecki - Piotr Adamski: 511 125 829
  • powiat przysuski - Sławomir Gajewski: 511 125 809
  • powiat białobrzeski - Kamil Krawczyk: 511 126 181
  • powiat grójecki - Witold Wójcik: 504 672 455
  • powiat kozienicki - Tomasz Trela: 504 672 499
  • powiat zwoleński - Edward Rybak: 511 125 727
  • powiat lipski - Łukasz Potrząsaj: 511 125 700
  • powiat radomski ziemski - Włodzimierz Konecki: 511 125 918
  • Radom Miasto - Konrad Frysztak: 511 125 919