Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Piotr z Werony, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 04 czerwca 2020

RADOM

W domowym zaciszu prawie dwa tysiące książek!

środa, 01 kwietnia 2020 15:06 / Autor: Weronika Chochoł
fot. Weronika Chochoł/Radio Plus Radom
Weronika Chochoł

Przeczytałeś wszystkie książki z domowych zbiorów, a biblioteka w czasie epidemii jest nieczynna? Skorzystaj z internetowej czytelni, do której zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu. 

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu już od kilku lat współpracuje z elektroniczną czytelnią Ibuk Libra. Dzięki niej można bez wychodzenia z domu korzystać z zasobów czytelni. Jedyne co trzeba zrobić, to odebrać login do elektronicznych zbiorów Ibuk Libra. W tym szczególnym czasie, kiedy zalecane jest pozostawanie w domu, a zarówno Wypożyczalnia Główna jak i wszystkie filie są nieczynne, Miejska Biblioteka Publiczna zachęca do tej formy czytelnictwa. 

W zasobach elektronicznej czytelni Ibuk Libra znajdują się w sumie 1934 pozycje, w na tę liczbę składają się: literatura popularnonaukowa, literatura piękna, literatura faktu, poradniki czy przewodniki. 

Do korzystania z zasobów Ibuk Libra zachęca Anna Skubisz-Szymanowska - dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu: 

Aby uzyskać kod, należy kontaktować się z Wypożyczalnią Główną, Czytelnią Ogólną lub poszczególnymi filiami. Login przez telefon będzie można pozyskiwać przez cały czas zamknięcia biblioteki. 

Zapraszamy do nas: