Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Maria Bernadetta Soubirous, dziewica i zakonnica
Dziś jest: Wtorek, 16 kwietnia 2024

RADOM

Amfetaminę ukryła w odkurzaczu, a jej krewny krajankę tytoniową w altance

piątek, 01 marca 2024 13:00 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: KMP w Radomiu
Elżbieta Warchoł

W ręce policjantów z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Radomiu trafiła 29-letnia mieszkanka Radomia za posiadanie środków odurzających. Na tej samej posesji policjanci zabezpieczyli też krajankę tytoniową i zatrzymali jej 61-letniego właściciela.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową na podstawie operacyjnych ustaleń dotarli do mieszkanki naszego miasta, ponieważ z ich informacji wynikało, że posiada narkotyki. Funkcjonariusze pojawili się na terenie jednej z posesji w Radomiu i zabezpieczyli tam blisko 10 gramów amfetaminy. Narkotyki ukryte były w odkurzaczu - dodaje Justyna Jaśkiewicz Rzecznik Prasowy KMP w Radomiu.

Funkcjonariusze w wyniku przeszukania posesji, w altance zabezpieczyli także blisko 40 kg krajanki tytoniowej należącej do krewnego kobiety. Za przestępstwo karno skarbowe odpowie 61-letni mężczyzna. Natomiast 29-latka usłyszała zarzut posiadania środków odurzających, a za przestępstwo to grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności mówi Justyna Jaśkiewicz Rzecznik Prasowy KMP w Radomiu.