Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Maria Bernadetta Soubirous, dziewica i zakonnica
Dziś jest: Wtorek, 16 kwietnia 2024

RADOM

PiS w Radomiu zarejestrowało listy wyborcze

sobota, 02 marca 2024 19:30 / Autor: Milena Brzyska
Milena Brzyska

Prawo i Sprawiedliwość w Radomiu oficjalnie zarejestrowało listy wyborcze. W sobotę, 2 marca odbyła się konferencja prasowa w tej sprawie.

Wielkie odliczanie do tegorocznych wyborów samorządowych już trwa. W sobotę, 2 marca na Placu Corazziego w Radomiu odbyła się konferencja prasowa Prawa i Sprawiedliwości. Poinformowano wówczas, że PiS oficjalnie złożył swoje listy z kandydatami w wyborach samorządowych 2024. Spotkaniu przewodniczył Artur Standowicz, były wicewojewoda Mazowsza i kandydat na prezydenta Radomia.

- Chciałbym podziękować tym wszystkim, którzy zaangażowali się w zbieranie podpisów w całym naszym mieście. To zbieranie podpisów jest też takim elementem sondażowym, okazją do porozmawiania z radomianami, do wymiany informacji - mówił Artur Standowicz, kandydat na prezydenta Radomia i lider listy PiS do rady miejskiej w okręgu nr 1. Zaznaczył też:- Radomianie chcą pozytywnej zmiany, chcą wyzwolenia potencjału, jaki drzemie w nas wszystkich, w naszym mieście i mieszkańcach. Chcą oni uporządkowanej i kompetentnej prezydentury. Z takim nastawieniem tuż po zarejestrowaniu list ruszamy w miasto. Będziemy spotykać się z mieszkańcami i przekonywać do naszego programu wyborczego i zachęcać, żeby 7 kwietnia zagłosowali na drużynę Prawa i Sprawiedliwości i na najlepszego prezydenta Radomia, Artura Standowicza.