Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
SEDNO SPRAWY PLUS
Jacek Prusinowski
Patron dnia: bł. Dorota z Mątowów, wdowa
Dziś jest: Wtorek, 25 czerwca 2024

RADOM

Nie ma szkoły bez nauczycieli. Szkoła Podstawowa im. M. Montessori

poniedziałek, 20 maj 2024 22:05 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: oficjalna strona Szkoła Dwujęzyczna im. Marii Montessori
Elżbieta Warchoł

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Montessori w Radomiu to placówka, która kształci dla życia. Wszyscy nauczyciele swoją pracą, wiedzą i doświadczeniem służą dobru dziecka. Przez budowanie otoczenia przyjaznego dziecku, w którym każdy człowiek jest indywidualnością, każde dziecko uczy się zgodnie z własnym tempem rozwoju, zainteresowaniami, potencjałem intelektualnym, społecznym i emocjonalnym. Nauczyciel ma być przewodnikiem i pomocnikiem. Ma pomóc dziecku osiągnąć sukces. I tak się dzieje! 

Maria Montessori postawiła przed nauczycielami wiele trudnych zadań. Przede wszystkim to uczące się dzieci, a nie uczący ich nauczyciele znajdują się w centrum uwagi. O swojej pracy, stosowanych metodach, sukcesach i radościach opowiedzą nauczyciele na co dzień pracujący w Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Montessori w Radomiu: Beata Opałka, Anna Zugaj-Tonowicz, Izabela Marcinkiewicz, Agnieszka Nowicka, Michał Tarka i Ewa Janiec:

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Montessori przy ul. Traugutta 34 w Radomiu zaprasza 23 maja 2024 roku na Dzień otwarty. Początek o godz. 15. Więcej informacji na: www.montessori.szkoła.radom.pl, tel. 513 14 14 30.