Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: bł. Piotr Jerzy Frassati
Dziś jest: 04 lipca 2020

Końskie

W Końskich chcą wiedzą zabić wirusa

poniedziałek, 30 marca 2020 10:05 / Autor: Marcin Prejs
fot. Starostwo Powiatowe w Końskich
Marcin Prejs

Koneckie starostwo zachęca do wzięcia udziału w konkursie „Wiedzą zabić wirusa”. Konkursowe pytania publikować będzie codziennie w południe.

Konkursowe zmagania rozpoczynają się 30 marca i potrwają do 10 kwietnia. W tych dniach codziennie na stronie www.konecki.powiat.pl będą ukazywały się w samo południe pytania konkursowe. Odpowiedzi na nie uczestnicy konkursu będą wysyłać drogą mailową pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Autorzy prawidłowych odpowiedzi zostaną sklasyfikowani według szybkości nadesłanych wiadomości. Zwycięzca konkursu w danym dniu otrzyma nagrodę w postaci książki o tematyce regionalnej. – Chcemy, żeby nasze społeczeństwo pobawiło się trochę intelektualnie i poznało dzieje naszej małej ojczyzny – mówi Marian Wikiera, naczelnik promocji koneckiego starostwa.

Po przeprowadzeniu 10 konkursów dokonana zostanie klasyfikacja łączna. Na jej podstawie uhonorowanych zostanie 10 najlepszych uczestników konkursu, a zwycięzca otrzyma Puchar Starosty Koneckiego.

Zapraszamy do nas: