Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: święci męczennicy Andrzej Dung-Lac, prezbiter, i Towarzysze
Dziś jest: Wtorek, 24 listopada 2020

Opoczno

Wypadek w Anielinie - DK 48 zablokowana, 5 osób w szpitalu. Droga już przejezdna

poniedziałek, 24 sierpnia 2020 21:06 / Autor: Weronika Chochoł
fot. Policja Opoczno
Weronika Chochoł

Pięć osób w tym dwoje dzieci trafiło do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w poniedziałek, 24 sierpnia po godz. 18.00 na drodze krajowej nr 48 w Anielinie. Policja wyznaczyła objazdy,utrudnienia mogą potrwać jeszcze ok. 2 godzin. 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń opoczyńskich policjantów, 60-letni kierowca opla z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem kia sportage. Samochodem podróżowały cztery osoby - dwie kobiety w wieku 35 i 38 lat oraz dwóch chłopców w wieku 8 i 7 lat.

- Wszyscy uczestnicy zdarzenia trafili do szpitali - relacjonuje asp. szt. Barbara Stępień - rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Opocznie:

 

Droga Tomaszów Mazowiecki - Radom jest całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze około dwóch godzin. 

[AKTUALIZACJA] Od około godz. 22.00 droga krajowa nr 48 w Anielinie jest już przejezdna. Drogówka opoczyńska prosi o ostrożną, rozważną jazdę oraz stosowanie się do ograniczeń prędkości.