Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna Wspomożycielka Wiernych
Dziś jest: Piątek, 24 maja 2024

Radomskie

Piotr Leśnowolski: Jesteśmy zmotywowani do dalszej pracy

środa, 17 kwietnia 2024 14:17 / Autor: Milena Brzyska
Milena Brzyska

- Każdy głos znaczy bardzo wiele. Jeżeli chcemy utrzymać dalej tak dynamiczny rozwój naszego miasta i naszej gminy, to musimy iść na wybory i wybrać najlepszą opcję - zachęca do udziału w wyborach burmistrz Jedlni-Letniska Piotr Leśnowolski, który w wyborach samorządowych ubiega się o kolejną kadencję. 

Piotr Leśnowolski jest kandydatem na urząd burmistrza Jedlni-Letniska z ramienia własnego komitetu – Razem dla Gminy. W drugiej turze zmierzy się z Rafałem Kornatem z Komitetu Wyborczego Wyborców Aktywny Samorząd 24.

- Mamy mnóstwo inwestycji za ponad 35 milionów złotych. Są to inwestycje prowadzone aktualnie, więc oprócz kampanii jest też praca zawodowa, ale sztab wyborczy robi świetną robotę. Ja również włączam się w tę akcję i pracujemy do końca – podkreśla burmistrz Piotr Leśnowolski.

Gość Radia Plus Radom chce debaty z kontrkandydatem Rafałem Kornatem, podczas której obaj będą mieli możliwość zaprezentowania siebie oraz swojego spojrzenia na sprawy gminne. - Nie mam jeszcze żadnego odzewu z jego strony, ale liczę na to, że otwarta debata się odbędzie – mówi burmistrz. Debata miałaby się odbyć w czwartek, 18 kwietnia o godzinie 18.00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Jedlni-Letnisku.

Piotr Leśnowolski, burmistrz Jedlni-Letniska był gościem Mileny Brzyskiej na antenie Radia Plus Radom.

Rozmowa do odsłuchania poniżej: