Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna, Matka Dobrej Rady
Dziś jest: Piątek, 26 kwietnia 2024

ROSA przegrała w Salonikach

wtorek, 06 grudnia 2016 22:18 / Autor: Michał Kaczor

Koszykarze ROSY Radom przegrali z greckim PAOK-iem Saloniki 85:66 w kolejnym meczu Ligi Mistrzów.

ROSA fatalnie rozegrała pierwszą kwartę i to ustawiło cały mecz. Wynik 32:15 w pierwszej odsłonie pokazywał różnicę klas. W drugiej kwarcie podopieczni Wojciecha Kamińskiego zagrali lepiej i wygrali 16:15. Marna to jednak pociecha, kiedy do przerwy ROSA przegrywała 47:31.

Cień nadziei pojawił się po trzeciej kwarcie. Radomskie Smoki wygrały 21:16 i zmniejszyły stratę do 11 punktów. W ostatniej odsłonie dominowali jednak gospodarze. PAOK pewnie wygrał 22:14 i cały mecz 85:66.

Przed koszykarzami ROSY teraz kilka dni odpoczynku. W sobotę kolejny mecz ligowy. Radomianie zagrają na wyjeździe z AZS-em Koszalin.

PAOK SALONIKI - ROSA RADOM 85:66 (32:15, 15:16, 16:21, 22:14)

PAOK: Sibert 22 (4), Clanton 11, Miljenović 8, Taylor 5 (1), Koniaris 2 oraz Chrisikopoulos 10 (1), Glyniadakis 9, Bryant 9 (1), Tsochlas 5 (1), Peiners 4, Karamanolis 0, Kamaras 0.

ROSA: Bell 25 (6), Callahan 11 (1), Sokołowski 9, Jackson 9, Bonarek 0 oraz Zyskowski 9, Witka 2, Bojanowski 1, Adams 0.