Patron dnia: św. Zygmunt, król i męczennik
Dziś jest: Czwartek, 02 maja 2024

Gorzka środa dla Cukru

środa, 14 marca 2018 21:10 / Autor: Jakub Szczechowski
Jakub Szczechowski

To był udany wyjazd Rosy Radom. Radomianie pokonali koszykarzy Polskiego Cukru Toruń 78:72.

Mecz rozpoczął się dobrze dla Torunia. Gospodarze wygrali pierwszą kwartę 23 do 15. Na szczęście Rosa obudziła się. Po połowie spotkania proporcje się odwróciły. To radomianie wygrywali 41:34. Mecz był wyrównany. Trzecia odsłona przybliżyła punktowo obie drużyny. Ostatecznie Rosa Radom utrzymała zwycięstwo. Mecz zakończył się rezultatem 78:72. Warto podkreślić, że Polski Cukier Toruń to wicelider tabeli. To pierwsza w tym sezonie przegrana Cukru we własnej hali. Rosa wydaje się natomiast być na fali. W miniony piątek wygrała też nad mocnym Stelmetem Eneą w Zielonej Górze.

W najbliższą niedzielę Rosa Radom podejmie MKS Dąbrowę Górniczą.