Remis Broni Radom w starciu z Pilicą Białobrzegi

wtorek, 20 września 2022 10:14 / Autor: Cyprian Baranowski
fb: MKS Pilica Białobrzegi
Cyprian Baranowski

W piątek, 16 września, zmierzyły się ze sobą dwie drużyny reprezentujące region radomski na poziomie III ligi. Spotkanie Broni Radom z Pilicą Białobrzegi skończyło sie wynikiem 1:1.

Mecz otworzyła samobójcza bramka obrońcy Broni, Kacpra Pietrzyka. Dzięki temu w 14. minucie prowadzenie objęli przyjezdni z Białobrzegów. Rezultat tego spotkania ustalił Michał Kielak, który trafił na 1:1 po strzale z rzutu karnego w 62. minucie.

Po rozegraniu ósmej kolejki rozgrywek III ligi, zespół z radomskich Plant zajmuje w tabeli dziewiąte miejsce z dorobkiem 11. punktów. Pilica Białobrzegi traci do Broni cztery ,,oczka" i znajduje się obecnie na 14. lokacie.