Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek
Patron dnia: św. Sykstus II, papież i męczennik
Dziś jest: 07 sierpnia 2020

DIECEZJA RADOMSKA

Ferie z Caritas

środa, 06 lutego 2019 09:00 / Autor: Jakub Szczechowski
fot. Świetlica Akademia Młodych
Jakub Szczechowski

Ponad 40 dzieci i młodzieży bierze udział w feriach, zorganizowanych przez świetlicę Akademia Młodych, działającą przy Caritas Diecezji Radomskiej. Atrakcji nie brakuje, łącznie z szusowaniem na nartach.

Na samej świetlicy odbywają się zajęcia z konkursami, zabawami, grami. Organizowane są wyjścia do kina, do parku trampolin, na lodowisko czy na kręgielnie. - Jednak marzeniem dzieciaków były narty i udało się!!! Zanim się ociepliło zdążyliśmy wyskoczyć do Niestachowa. Dzień cudowny słoneczny, choć jeszcze zimny. Dzieciaki rozentuzjazmowane, niektóre pierwszy raz pod okiem wspaniałych instruktorów założyły narty. I co najważniejsze -wszystkie chwyciły bakcyla. Radość i pragnienie by jeszcze raz taki dzień się powtórzył - mówi s.Małgorzata Binkowska, kierownik świetlicy Akademia Młodych

Uczestnicy ferii nie kryją radości. Mają piękne wspomnienia i zdjęcia. Trudno o lepszy wypoczynek.

Organizatorzy dziękują wszystkim darczyńcom 1% i tym, którzy kupili prace podczas świątecznych kiermaszy. - To dzięki wam na ustach dzieciaków naprawdę zagościł uśmiech,  a w sercach radość i satysfakcja - cieszy się s. Małgorzata.

 

Zapraszamy do nas: