czwartek, 12 listopada 2015 14:18
Maryja jako gwiazda Nowej Ewangelizacji
Źródłem nowej ewangelizacji jest osobiste spotkanie z Chrystusem - powiedział ks. Artur Godnarski, sekretarz Konferencji Episkopatu Polski do spraw Nowej Ewangelizacji i jeden z organizatorów Przystanku Jezus. Wygłosił on referat do księży diecezji radomskiej, którzy uczestniczyli dzisiaj w zakończonych Dniach Duszpasterskich w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu.
Published in
DIECEZJA RADOMSKA
wtorek, 10 listopada 2015 15:23
Ewangelizatorzy na ŚDM
Już 3,5 tys. osób zgłosiło się do Międzynarodowego Centrum Ewangelizacji, które będzie działać podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Poinformował o tym ks. Artur Godnarski, sekretarz Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Nowej Ewangelizacji, który uczestniczył w Dniach Duszpasterskich dla księży diecezji radomskiej. Spotkanie, które potrwa do czwartku, odbywa się w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu.
Published in
DIECEZJA RADOMSKA
NAJNOWSZE
1
Ostatni dzwonek w Kraśnicy
2
Diecezja radomska pomoże poszkodowanym w wyniku...
3
Kwadrans dla Pasterza (26 czerwca 2026)
4
Upały szkodzą uprawom
5
Radom oddał hołd bohaterom Czerwca '76
6
Diabetycy będą pielgrzymować
7
Kapsuła Czasu wmurowana w centrum Radomia!
8
Jubileusz Towarzystwa Przyjaciół Drzewicy